Специјален подарок за мојата Најдобра Пријателка

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Специјален подарок за мојата Најдобра Пријателка | Бр. на страни: 27 | Димензии: 110x155 | Корица: /

Оваа збирка од шест различни наслови, претставува прекрасен начин на некого да му кажете колку ви значи со тоа што ќе му поклоните книга од оваа едиција. Книгите - подарок се наменети како гест за благодарност, кога дописната картичка или скапиот подарок не се најдобриот начин да се заблагодариме на некоја посебна личност - на некој многу драг пријател или драга пријателка, на мајка, за некоја љубов, или кога сакате на некого да му посакате среќа или да му честитате роденден! Запаметете дека сигурно ќе трае подолго од букет цвеќиња, здебелува помалку од бонбониера, кажува повеќе од дописна картичка и останува како спомен за цел живот!

Цена: 199 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Специјален подарок за мојата Најдобра Пријателка

Категорија:
ИСБН: 978KK00195

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Специјален подарок за мојата Најдобра Пријателка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in