Списокот за читање

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2023
Оригинален наслов: The reading list | Бр. на страни: 384 | Димензии: 21 | Корица: /

Незаборавен и трогателен дебитантски роман за тоа како случајна средба со список за читање во една библиотека помага да се создаде неверојатно пријателство помеѓу двајца различни луѓе во едно лондонско предградие.

Цена: 490 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Списокот за читање

Категории: ,
ИСБН: 978-608-267-682-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Списокот за читање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in