Спорт и карактер : враќање на принципите во спортскиот менталитет

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Спорт и карактер : враќање на принципите во спортскиот менталитет Клифорд, Крег ; Физел, Рандолф М. | Бр. на страни: 150 | Димензии: B4 | Корица: мека

Спорт и карактер : враќање на принципите во спортскиот менталитет Клифорд, Крег ; Физел, Рандолф М.

Цена: 900 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Спорт и карактер : враќање на принципите во спортскиот менталитет

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-120-7

Questions and Answers

You are not logged in