Спортска биомеханика : основи : оптимизација на човечката изведба

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Спортска биомеханика : основи : оптимизација на човечката изведба Блажевич, Антони | Бр. на страни: 220 | Димензии: B4 | Корица: мека

Спортска биомеханика : основи : оптимизација на човечката изведба Блажевич, Антони

Цена: 600 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Спортска биомеханика : основи : оптимизација на човечката изведба

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-056-9

Questions and Answers

You are not logged in