Срчки

Автор: Pijan Slavej
Издавач: Прозарт Паблишинг | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Срчки | Бр. на страни: 51 | Димензии: 20 см | Корица: /

„Срчки“ е книга поезија на Бранислав Николов, издадена под уметничкото име Пијан Славеј. Николов е перформер, автор и пејач во групата „Фолтин“. Дизајнот на корицата е дело на Методи Златанов.

Цена: 200 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Прозарт Медиа

Report an abuse for product Срчки

Категорија:
ИСБН: 978-608-256-072-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Срчки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in