Средиштето на светот

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Die Mitte Der Welt | Бр. на страни: 371 | Димензии: 25 | Корица: /

„Средиштето на светот“ е роман за проблемите поврзани со растењето, пубертетот, зависта и љубомората, пријателството и љубовта. Книгата е објавена со поддршка на програмата „Креативна Европа“ на Европската Унија.

Цена: 300 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Средиштето на светот

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-4865-22-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Средиштето на светот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in