Средношколски размислувања 4

Автор: /
Оригинален наслов: Средношколски размислувања 4 | Бр. на страни: 603 | Димензии: 210 х 297 | Корица: /

Оригинални есеи. Искрени, сатирични, духовити, храбри, креативни, интелигентни, емоционални, визионерски… Есеи што навистина ги отсликуваат средношколските размислувања.

Цена: 500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Средношколски размислувања 4

Категорија:
ИСБН: 9786084689584

Меѓународен центар за славјанска просвета

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Средношколски размислувања 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in