Средношколски размислувањa :Збирка есеи

Автор: /
Оригинален наслов: Средношколски размислување :Збирка есеи | Бр. на страни: 344 | Димензии: 30см | Корица: тврда

Оригинални есеи. Искрени, сатирични, духовити, храбри, креативни, интелигентни, емоционални, визионерски… Есеи што навистина ги отсликуваат средношколските размислувања.

Цена: 750 ден

6 на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Средношколски размислувањa :Збирка есеи

Категорија:
ИСБН: 9786084689249

Меѓународен центар за славјанска просвета

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Средношколски размислувањa :Збирка есеи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in