Средновековната уметност во Македонија : фрески и икони

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: Средновековната уметност во Македонија : фрески и икони | Бр. на страни: 622 | Димензии: 30 цм | Корица: тврда

Цена: 3000 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Средновековната уметност во Македонија : фрески и икони

Категорија:
ИСБН: 9989-9655-4-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Средновековната уметност во Македонија : фрески и икони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in