Srpska sakralna arhitektura epohe historicizma u Dalmaciji

Издавач: Istina - Izdavačka ustanova Eparhije dalmatinske | Јазик: Srpski | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 286 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 5135 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Srpska sakralna arhitektura epohe historicizma u Dalmaciji

Категорија:
ИСБН: 978-86-82555-73-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Srpska sakralna arhitektura epohe historicizma u Dalmaciji”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in