Преглед на кошничка “Jaša Prodanović – 1867-1948 : U fondovima i zbirkama Arhiva Srbije” e додадена во Вашата кошничката

Srpski kulturni prostor: ustrojstvo, problemi, vrednosti : zbornik radova sa skupa održanog u Matici srpskoj 17-18. maja 2019

Автор: /
Издавач: Matica srpska | Јазик: Srpski | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 521 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1566 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Srpski kulturni prostor: ustrojstvo, problemi, vrednosti : zbornik radova sa skupa održanog u Matici srpskoj 17-18. maja 2019

Категорија:
ИСБН: 978-86-7946-313-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Srpski kulturni prostor: ustrojstvo, problemi, vrednosti : zbornik radova sa skupa održanog u Matici srpskoj 17-18. maja 2019”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in