Standardizacija : jugoslovenski standardi za opšte mašinstvo

Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 2002
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 266 | Димензии: 17 | Корица: /

Цена: 491 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Standardizacija : jugoslovenski standardi za opšte mašinstvo

Категорија:
ИСБН: 86-17-09576-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Standardizacija : jugoslovenski standardi za opšte mašinstvo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in