Старецот и морето

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Старецот и морето | Бр. на страни: 113 | Димензии: 17x24 | Корица: мека

Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 180 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Старецот и морето

Категории: ,
ИСБН: 989PD9100220

1 оценка за Старецот и морето

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан

    Одлична, преубави описи!

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in