Statika konstrukcija: uticaj pokretnog opterećenja

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 314 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1219 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Statika konstrukcija: uticaj pokretnog opterećenja

Категорија:
ИСБН: 978-86-7466-584-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Statika konstrukcija: uticaj pokretnog opterećenja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in