Still Life – print

Автор: Jelena Risteska
Издавач: Приватен принт | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Мртва природа - принт | Бр. на страни: 0 | Димензии: 29.5х42см | Корица: /

Мртва природа, репродукција на акварел на македонската академска сликарка Јелена Ристеска. Димензии: 29.5х42 см \ Still Life, watercolor reproduction by the Macedonian academic painter Jelena Risteska. Dimensions: 29.5х42 cm.

Цена: 150 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Приватен принт

Report an abuse for product Still Life – print

Категорија:
ИСБН: 999556

Questions and Answers

You are not logged in