Štit od zlata

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1991
Оригинален наслов: Štit od zlata | Бр. на страни: 160 | Димензии: 14x20 | Корица: /

Врвен досег во т.н. есеистичка проза, во кој со неповторлива истенченост и префинетост авторот се обидува да го отвори духовното око на неслучајниот читател.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Štit od zlata

Категорија:
ИСБН: 12330762

2 оценки за Štit od zlata

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in