Stolice od laminata : eksperimentalno numerički pristup u analizi i dizajnu

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 160 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 630 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Stolice od laminata : eksperimentalno numerički pristup u analizi i dizajnu

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0258-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Stolice od laminata : eksperimentalno numerički pristup u analizi i dizajnu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in