Страдањата на младиот Вертер; Поезија: (избор) / Јохан Волфганг фон Гете

Издавач: Макавеј | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Die Leiden des jungen Werthers | Бр. на страни: 164 | Димензии: А5 (21 см) | Корица: мека

превод и препев од германски Бобан Здравковски Андреевски ; поговор Санде Стојчевски

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Макавеј

Report an abuse for product Страдањата на младиот Вертер; Поезија: (избор) / Јохан Волфганг фон Гете

Категорија:
ИСБН: 978-608-205-324-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Страдањата на младиот Вертер; Поезија: (избор) / Јохан Волфганг фон Гете”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in