Странецот во мојот дом

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 492 | Димензии: 21 | Корица: мека

Што би сториле ако откриете дека детето што го чувате сиот свој живот не е ваше?

Алисон е среќна и ужива во тоа. Таа има живот што отсекогаш го сакала, вклучувајќи го и среќниот дом со Џеф и нивната брилијантна, весела тинејџерка, Кетрин ‒ апсолутен центар на светот на Алисон. Потоа едно тропање на вратата ќе го прекрати нивниот среќен живот засекогаш.
Ќерката што ја донела дома не е нејзина.Кога имате сè за што сте сонувале, во еден момент можете и сè да изгубите.

Сосема убедливо, новиот современ роман на Адел Паркс, „Странецот во мојот дом“, ќе ги фасцинира нејзините обожаватели, заедно со читателите на Лиане Мориарти, Лиза Џувел и Шари Лапена.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 450 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Странецот во мојот дом

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-924-1

1 оценка за Странецот во мојот дом

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in