Страници за нашата љубов

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: The notebook | Бр. на страни: 0 | Димензии: 112 х 180 | Корица: мека

Јас сум обичен човек, со обични мисли, што живее обичен живот. Не постојат споменици во моја чест, а моето име наскоро ќе биде заборавено, но јас љубев со сето свое срце и душа и за мене тоа секогаш беше доволно. Со овие зборови изречени од Ноах, еден од двајцата главни актери во романот Страници за нашата љубов од американскиот писател Николас Спаркс, започнува чудесниот портрет на љубовта, која може а и не мора, само еднаш да се случи во животот на секој од нас. Преку судбината на Ноах и Али ќе проникнете во магијата на вистинската и трајна љубов и ќе зачекорите по оној незгаслив премин меѓу вашето срце и душа, што само љубовта умее да го отвори.
Рангирано 5.00 од 5 според 10 рејтинзите на корисниците
(10 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Страници за нашата љубов

Категорија:
ИСБН: 978-9989-187-34-6

10 оценки за Страници за нашата љубов

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Ako ja nemate procitano togas tesko ke ja prepoznaete vistinskata ljubov…..

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  ako neste ja procitale neznam sto cekate ….prekrasno

 3. Rated 5 out of 5

  Radmila Stefanovska (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Radmila Stefanovska (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Иво Митрушев (верификуван корисник)

  Го имам гледано филмот, така што книгата нема да ми биде интересна бидејќи го знам крајот,,,,

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Se cita vo edn zdiv… ke ve voodusevi …

 8. Rated 5 out of 5

  Ристо Пејков (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Navistina e prekrasna,so romanticni nijansi i lesno citliva!!!

 10. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in