Стратегијата Банкрофт

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2007
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 634 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Одличен трилер... исполнет со интриги, параноја и паралели со вистинскиот живот кои Ладлам го прават препознатлив. --- PEOPLE Вчудовидувачки чиста, модерна, шпионска новела со возбудлива акција и авантури, како во филмовите на twenty - first century. --- PUBLISHER WEEKLY Трилерите на Ладлам се силни, сплотени, полни со акции кои не ги оставаат рамнодушни читателите. --- CHICAGO TRIBUNE Романите на Ладлам се исплотени со драматичност многу повеќе отколку делата на другите автори на овој жанр. --- THE NEW YORK TIMES
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Стратегијата Банкрофт

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-493-3

1 оценка за Стратегијата Банкрофт

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in