Strategijski menadžment

Издавач: Ekonomski fakultet Univerziteta u Beogradu | Јазик: Srpski | Година: 2004
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 593 | Димензии: 24 cm | Корица: тврда

Цена: 548 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Strategijski menadžment

Категорија:
ИСБН: 86-403-0587-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Strategijski menadžment”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in