Structured Computer Organization

Издавач: Pearson Education | Јазик: English | Година: 2009
Оригинален наслов: Structured Computer Organization | Бр. на страни: 800 | Димензии: 23 x 18 | Корица: /

Book from Pearson Education for Structured Computer Organization.

Цена: 1899 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академска Книга

Report an abuse for product Structured Computer Organization

Категорија:
ИСБН: 9780131969049

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Structured Computer Organization”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in