Студии за доцновизантискиот и периодот на преродбата (XIX век) во уметноста на Македонија

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Студии за доцновизантискиот и периодот на преродбата (XIX век) во уметноста на Македонија | Бр. на страни: 364 | Димензии: 29 цм | Корица: тврда

/

Цена: 1500 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Студии за доцновизантискиот и периодот на преродбата (XIX век) во уметноста на Македонија

Категорија:
ИСБН: 978-9989-2758-8-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Студии за доцновизантискиот и периодот на преродбата (XIX век) во уметноста на Македонија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in