Sufficientia ecologica : studija o koevoluciji između ekonomije i prirode

Автор: Lošonc, Alpar
Издавач: Stylos art | Јазик: Srpski | Година: 2005
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 335 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 512 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Sufficientia ecologica : studija o koevoluciji između ekonomije i prirode

Категорија:
ИСБН: 86-7473-200-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Sufficientia ecologica : studija o koevoluciji između ekonomije i prirode”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in