Superparamagnetizam kod nanočestičnih cink-ferita

Издавач: Zadužbina Andrejević | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 86 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Summary: Superparamagnetism of nanosized zinc

Цена: 595 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Superparamagnetizam kod nanočestičnih cink-ferita

Категорија:
ИСБН: 978-86-525-0059-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Superparamagnetizam kod nanočestičnih cink-ferita”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in