Сведоци том 1

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Сведоци : филм за одисејата на егејските Македонци | Бр. на страни: 437 | Димензии: 23 | Корица: тврда

Од едицијата „Македонски искушенија“. + DVD.

Цена: 1200 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Сведоци том 1

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-574-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сведоци том 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in