Светски заговор

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 200 | Димензии: 125X200 | Корица: мека

Сè за банките и банкарите, војните, Адам Вајшоп, Ротшилдови, Француската револуција, Династијата Рокфелер, Болшевичката револуција, Билдерберги, Советот за врски во странство, Трилатералната комисија и сидата. Кој раководи со светските настани? Која е продолжената тајна рака што ги влече конците на историјата ?

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Светски заговор

Категорија:
ИСБН: 9786082011110

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Светски заговор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in