Пакет: Т.е. љ.у.б.а.м. – тоа е вистината + ружа

Издавач: Александар Алексов | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Т.е. љ.у.б.а.м. – тоа е вистината | Бр. на страни: 258 | Димензии: / | Корица: мека

*Понудата важи само за регионот на град Скопје.
Приказна за безусловната љубов, љубов ослободена од секакви клиеша кој ќе ве погоди в срце со својата посебност, силина, необичност, со драматичните пресврти и возбуда, за упорноста и храброста, за никогаш да не се откажеш од љубовта и сонишата.
Книга која ќе остане во душата... засекогаш!

Цена: 361 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Пакет: Т.е. љ.у.б.а.м. – тоа е вистината + ружа

Категорија:

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет: Т.е. љ.у.б.а.м. – тоа е вистината + ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in