Tablice za sračunavanje kubature drvene građe

Автор: /
Издавач: Građevinska knjiga d.o.o. | Јазик: Srpski | Година: 2007
Оригинален наслов: Tablice za sračunavanje kubature drvene građe | Бр. на страни: 120 | Димензии: 17 cm | Корица: /

/

Цена: 317 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Tablice za sračunavanje kubature drvene građe

Категорија:
ИСБН: 978-86-395-0509-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Tablice za sračunavanje kubature drvene građe”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in