Тајна отсонувана во Истанбул

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Rüyalar anlatilmaz | Бр. на страни: 396 | Димензии: 21 см | Корица: мека

Навидум наивна љубовна приказна, која говори за стереотипите со кои се соочуваат паровите од различна вера.

Цена: 550 ден 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Тајна отсонувана во Истанбул

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0598-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тајна отсонувана во Истанбул”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in