Тајната книга на Богомилите

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: ТАЈНАТА КНИГА НА БОГОМИЛИТЕ | Бр. на страни: 108 | Димензии: 18 | Корица: /

Ова издание содржински е идентично со тоа на Macedonia Prima од 1999 г. без никакви уреднички, јазични или лекторски интервенции. На тоа издание работеле Милош Линдро и Паско Кузман, a технички го уредил Јован Секулоски.

Цена: 300 ден

17 на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Тајната книга на Богомилите

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-265-062-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тајната книга на Богомилите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in