Тајната на алхемичарите

Автор: Luca Enoch
Издавач: М-комикс | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Il segreto degli Alchimisti | Бр. на страни: 96 | Димензии: А5 | Корица: /

Свет на легендарни градови, огромни шуми и непрегледни пустини.
Свет на монструозни суштества и древна магија.
Свет на епски битки и крвави непријатели.
Свет на интриги и мистерии.
Тоа е светот на Драгонеро.
Нова граница на авантурата! 

Цена: 119 ден

11 на залиха

Спореди
Продавач М-Комикс

Report an abuse for product Тајната на алхемичарите

Категорија:
ИСБН: ISBN 1857 9418 2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тајната на алхемичарите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in