Пакет: Тајната на сопругот + ружа

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Тајната на сопругот | Бр. на страни: 360 | Димензии: / | Корица: мека

*Понудата важи само за регионот на град Скопје.
Во срцето на Тајната на сопругот лежи писмо кое не смее да биде прочитано... Драга моја Сесилија, ако го читаш ова, тоа значи дека јас сум мртов... Замислете дека сопругот ви напишал писмо, писмо кое треба да се отвори по неговата смрт. Исто така замислете дека писмото ја содржи неговата најдлабока, најмрачна тајна - нешто што има потенцијал да ги уништи животите на повеќе луѓе, не само вашиот совршен живот кој го имате изградено заедно. Потоа замислете дека сосема случајно го наоѓате заталканото писмо додека вашиот сопруг сè уште е многу... жив. Сесилија Фицпатрик има постигнато сè: таа е неверојатно успешна бизнисменка, страшно почитувана жена во заедницата, посветена сопруг на својот совршен сопруг и прекрасна мајка на три деца. Нејзиниот живот е совршен и беспрекорен како и нејзиниот дом. Но ова писмо ќе смени сè и тоа не само за неа. Рејчел и Тес едвај ја знаат Сесилија, но тие исто така ќе ги почувствуваат катастрофалните последици од тајната на нејзиниот сопруг. Сите ние имаме тајни, но не како оваа.... Прекрасна драма исполнета со мистерии во која особено ќе уживаат љубителите на хит серијата Очајни домаќинки.

Цена: 561 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Пакет: Тајната на сопругот + ружа

Категорија:
ИСБН: 7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Пакет: Тајната на сопругот + ружа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in