Тајната на сопругот

Publisher: Сакам Книги | Language: Македонски | Year: 2013
Original title: / | Num. of pages: 360 | Dimensions: 21x13 | Cover: мека

Во срцето на Тајната на сопругот лежи писмо кое не смее да биде прочитано... 

Драга моја Сесилија, ако го читаш ова, тоа значи дека јас сум мртов... 

Замислете дека сопругот ви напишал писмо, писмо кое треба да се отвори по неговата смрт. Исто така замислете дека писмото ја содржи неговата најдлабока, најмрачна тајна - нешто што има потенцијал да ги уништи животите на повеќе луѓе, не само вашиот совршен живот кој го имате изградено заедно. Потоа замислете дека сосема случајно го наоѓате заталканото писмо додека вашиот сопруг сè уште е многу... жив. 

Сесилија Фицпатрик има постигнато сè: таа е неверојатно успешна бизнисменка, страшно почитувана жена во заедницата, посветена сопруг на својот совршен сопруг и прекрасна мајка на три деца. Нејзиниот живот е совршен и беспрекорен како и нејзиниот дом. Но ова писмо ќе смени сè и тоа не само за неа. Рејчел и Тес едвај ја знаат Сесилија, но тие исто така ќе ги почувствуваат катастрофалните последици од тајната на нејзиниот сопруг. 

Сите ние имаме тајни, но не како оваа.... 

Прекрасна драма исполнета со мистерии во која особено ќе уживаат љубителите на хит серијата Очајни домаќинки.
Rated 4.94 out of 5 based on 16 customer ratings
(16 customer reviews)

Price: 400 ден

Out of stock

Notify me when the product will be in stock

Compare
Sold By Сакам Книги

Report an abuse for product Тајната на сопругот

Category:
SKU: 978-608-4672-27-2

16 reviews for Тајната на сопругот

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

  Одлична мистерија. Ја препорачувам од срце.

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 5. Rated 5 out of 5

  Mirjana Stoimenov (verified owner)

 6. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (verified owner)

  Интересна до последен збор. Да си ја прочитате 🙂

 7. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (verified owner)

 8. Rated 4 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 10. Rated 5 out of 5

  Кристина Ризова (verified owner)

 11. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (verified owner)

  Dobra kniga 🙂

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 13. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 14. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 15. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

 16. Rated 5 out of 5

  Anonymous (verified owner)

  Ja imam,preubava e 🙂

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in