Танграм: Дидактички логички игри со форми

Автор: /
Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Танграм: Дидактички логички игри со форми | Бр. на страни: 16 | Димензии: 15 | Корица: /

Цена: 490 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Танграм: Дидактички логички игри со форми

Категорија:
ИСБН: 978-608-247-528-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Танграм: Дидактички логички игри со форми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in