Теајтет

Автор: ПЛАТОН
Издавач: Профундум | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Theaitetos | Бр. на страни: 155 | Димензии: 21 см. | Корица: /

Античка философија

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Профундум

Report an abuse for product Теајтет

Категорија:
ИСБН: 978-9989-2757-8-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Теајтет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in