Tehnika hlađenja

Издавач: Zavod za udžbenike - Beograd | Јазик: Srpski | Година: 2003
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 92 | Димензии: 17 cm. | Корица: /

Цена: 387 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Tehnika hlađenja

Категорија:
ИСБН: 86-17-10685-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Tehnika hlađenja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in