Тело одречено од пливање

Издавач: Култура | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Тело одречено од пливање | Бр. на страни: 82 | Димензии: 20 | Корица: тврда

Дебитантска поетска збирка наградена со „Антологија на болката“ на 54.Рацинови средби.

Цена: 150 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Тело одречено од пливање

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-907-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тело одречено од пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in