Теракотните икони во Македонија

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1995
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 160 | Димензии: 310mm x 230mm | Корица: /

Фотографии на Јордан Чешмеџиски  Двојазично македонско-англиско издание

Цена: 1560 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Теракотните икони во Македонија

Категорија:
ИСБН: 9989-647-05-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Теракотните икони во Македонија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in