The Magical art: appropriation, reception and interpretation of fairy tale

Издавач: Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu | Јазик: Srpski | Година: 2019
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 141 | Димензии: 23 cm | Корица: тврда

Цена: 809 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product The Magical art: appropriation, reception and interpretation of fairy tale

Категорија:
ИСБН: 978-86-6065-505-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “The Magical art: appropriation, reception and interpretation of fairy tale”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in