The Prespa agreement as cultural genocide of the Macedonian national identity

Автор: Janev, Igor
Издавач: AGM knjiga | Јазик: Srpski | Година: 2023
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 344 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 2260 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product The Prespa agreement as cultural genocide of the Macedonian national identity

Категорија:
ИСБН: 978-86-6048-040-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “The Prespa agreement as cultural genocide of the Macedonian national identity”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in