Ти можеш сè

Автор: /
Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: You can, but will you? | Бр. на страни: 216 | Димензии: 20см | Корица: тврда

Во каква ситуација и да се наоѓате, секогаш гледајте нагоре. Не плашете се дека целите превисоко. Можете ли да ги достигнете ѕвездите? Оваа книга го има одговорот: „Вие можете, но вистинското прашање е дали сакате?“ Слоганот кој ќе ве инспирира е „Јас можам и сакам!“ Имате навика да се повлекувате од страв пред нештата кои немаат моќ над вас, освен онаа моќ која им ја дава вашата имагинација. Кој би ве поддржал додека поразот е на вашето лице? Секој кој е подготвен за пораз е веќе половина поразен уште пред да започне. Запомнете: ништо не е невозможно за оној што силно посакува. Вие сте родени за победа. Зборувајте за среќа, гледајте ја среќата, живејте ја среќата, создајте навика за среќа!

Цена: 500 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Ти можеш сè

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-473-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ти можеш сè”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in