Тивко насилство и Една друга тишина

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 1994
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 96 | Димензии: 120mm x 200mm | Корица: /

„Тоа е тивко насилство, убаво изнајден правец во сугерирање на мислата. Ненаметлив метод на освојување на читателот, на кого, авторот полека, но сигурно му задава задачи и задолженија. Тоа е поезија што сугерира доживотен ангажман...“

Цена: 90 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Тивко насилство и Една друга тишина

Категорија:
ИСБН: 9989-647-01-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тивко насилство и Една друга тишина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in