Точка на измама

Издавач: Магор | Јазик: македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Deception point | Бр. на страни: 491 | Димензии: 140 х 200 | Корица: мека

Шокантно научно откритие. Заговор со зашеметувачка брилијантност кој се одвива со убиствено темпо. Префинет спој на акција и интрига. Трилер различен од сите што сте ги прочитале досега.
Рангирано 4.83 од 5 според 6 рејтинзите на корисниците

Цена: 450 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Точка на измама

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-048-1

Questions and Answers

You are not logged in