Тошо Малерот: монологија

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Тошо Малерот: монологија | Бр. на страни: 96 | Димензии: 20 | Корица: мека

Види батка, животот се состои од односи, а видот на односите зависи од стадиумот на поединечниот однос во однос на тоа дали станува збор за обичен однос, коректен или некоректен однос, а градењето односи во однос на нивното доградување се однесува на поединечниот однос во однос на меѓусебното однесување! Секој личен однос зависи од меѓусебниот сооднос, и може да се однесува на другарски однос воопшто, или на интимен однос, посебно!

Цена: 500 ден

19 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Тошо Малерот: монологија

Категории: ,
ИСБН: 978-608-259-767-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тошо Малерот: монологија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in