Travel guide Macedonia

Автор: Mаrko Stojanov
Издавач: Туризам Интерфејс М | Јазик: English | Година: 2014
Оригинален наслов: Travel guide brand new #Macedonia | Бр. на страни: 240 | Димензии: 14х22 | Корица: /

The first edition of Tourist guide for Macedonia. Best tourist destinations, best locations, many useful information and beautiful pictures.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 750 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Туризам Интерфејс М

Report an abuse for product Travel guide Macedonia

Категорија:
ИСБН: 978-608-65074-0-4

1 оценка за Travel guide Macedonia

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in