Трендоленд

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 680 | Димензии: 120mm x 200mm | Корица: /

„Трендоленд” е збирка колумни објавувани во периодот 2000 – 2004 год. во неделниот додаток „Антена” на весникот „Дневник”, и во неделникот „Фокус”. За време на 4 годишниот колумнистички мандат авторот се трудел да ја оправда довербата на народот, само доколку тоа не се косело со неговото домашно воспитување. Колумните се запечени на хартија после 10 годишно ветреење на интернет.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product Трендоленд

Категорија:
ИСБН: 978-608-210-175-0

2 оценки за Трендоленд

  1. Rated 5 out of 5

    Aleksandar Miladinoski (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in