Тренирање со руско ѕвоно

Издавач: Ад Вербум | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Kettlebell training | Бр. на страни: 215 | Димензии: 216х280 мм | Корица: /

/Тренирање со руско ѕвоно претставува водич кој лесно се користи и ќе ви помогне да ги поставите целите, да ја процените физичката подготвеност и да ги изберете вежбите. Ќе научите како безбедно да вежбате и ефикасно да ги максимизирате резултатите. Инструкции чекор по чекор, детални слики и совети за вежбање ги придружуваат 95 вежби коишто веднаш ви се достапни и се совршени за вежбање дома или во сала.

Цена: 1000 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Ад Вербум

Report an abuse for product Тренирање со руско ѕвоно

Категорија:
ИСБН: ISBN 978-608-4627-50-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Тренирање со руско ѕвоно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in