Трепетот на душата

Издавач: Наташа Алексовска | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 98 | Димензии: 21 | Корица: мека

Оваа книга е вртолом со емоции те задлабува во некои нови љубовни светови ја гали душата со некоја нежна љубовина. Кратки раскази напишани на едноставен јазик, а некако посебни. Книга за љубовта и животот.

Цена: 250 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Трепетот на душата

Категорија:
ИСБН: 978-608-66014-0-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Трепетот на душата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in